Більшості більш-менш досвідчених користувачів android смартфонів і планшетів добре відомо, що змінити зовнішній вигляд їх інтерфейсу, а також розширити його функціональні можливості можна шляхом установки на них альтернативного лаунчер. Однак з розумними годинами справа йде інакше.

Вибір кастомних лончерів для пристроїв цього типу не надто великий і сьогодні ми хочемо розповісти про досить цікавому безкоштовному лаунчер l-launcher , призначеному для android годин без wear os.

Він знаходиться в розробці більше двох років, і його останній випуск (пре-альфа v0.0. 3) пропонує зручну систему навігації в стилі wear os 3. Як можна побачити в розміщеному нижче відео, додаток пропонує зручний інтерфейс з налаштованим плитками.

Лаунчер підтримує кілька плиток, включаючи панель додатків, плитку погоди і повідомлення. Ви також можете переміщати ці плитки на свій розсуд. Крім того, додаток пропонує підтримку безлічі різних циферблатів. Однак у поточному випуску ця можливість не включена.

Ще однією перевагою l-launcher є те, що він працює як з квадратними, так і з круглими розумними годинами на базі процесорів arm/arm64. Розробник лончера також пропонує безліч різних циферблатів, які ви можете знайти на цій сторінці github.