Після публікації численних чуток та інсайдів компанія sony офіційно оголосила про покупку студії bluepoint games . Деталями платфомодержатель поділився в офіційному прес-релізі.

Bluepoint games спеціалізується на розробці ремастерів і ремейків. На її рахунку такі проекти, як рімейки shadow of the colossus і demon’s souls, збірники uncharted: the nathan drake collection , the ico&shadow of the colossus collection , metal gear solid hd collection і god of war collection , порт titanfall для xbox 360 і так далі. В останні роки студія працювала ексклюзивно з sony.

” у кожному з своїх проектів bluepoint games піднімає планку візуальних ефектів і геймплея, що визначають консоль, а великий досвід студії в створенні світу і персонажів стане величезним плюсом для майбутніх проектів playstation studios… Ласкаво просимо в сім’ю playstation studios!”- зазначено в заяві.

Чутки про те , що bluepoint games стала частиною playstation studios , ходили давно. Більш того, влітку 2021 року анонс завчасно випадково опублікували в соцмережах самі представники sony.

Як стверджують інсайдери, зараз студія нібито працює над ремейками відразу декількох частин metal gear solid. однак в офіційному прес-релізі йдеться про те, що новою грою стане оригінальний ip, який є “наступним кроком в еволюції”.