Останні кілька тижнів фанати marvel говорять про фільм ” людина-павук: немає шляху додому » – багато в чому завдяки виходу довгоочікуваного трейлера, який відкрив завісу того, чого варто очікувати про картину.

В даний час найбільше розмов пов’язано зі складом лиходієм фільму, і, швидше за все, вони утворюють зловісну шістку. Зокрема, ми знаємо, що точно побачимо зеленого гобліна( віллем дефо), доктора восьминога (альфред моліна) і електро (джеймі фокс), але неясно, хто саме складе їм компанію.

У той же час активно говорять і про участь у фільмі тобі магуайра і ендрю гарфілда; хоча фанати впевнені, що вони знову постануть в образах своїх версій людини-павука, актори продовжують зберігати мовчання на цей рахунок.

Можливо, це перестає бути актуальним щодо саме ендрю гарфілда, оскільки витік, здається підтвердила всі чутки про його участь – хоча він сам все ще ігнорує цей факт. У черговому інтерв’ю, яке нещодавно він дав newsweek, зірка ” неймовірної людини-павука « знову спростовує свою появу в » немає шляху додому “, але визнає, що знає, про що буде фільм, як би дивно це не звучало.

Це захоплююча ідея, який люди начебто одержимі, і я був би теж, якби брав участь в цьому. Але я знаю, що відбувається, і я просто не хочу розчаровувати людей. Але в той же час – що я можу зробити? я повинен дозволити людям розчаруватися. Я повинен дозволити людям мати свої власні почуття, я не можу пом’якшити або змінювати чийсь досвіди або бачення. Так що, якщо вони хочуть покладати очікування, це їхня справа.

Виявиться забавно, якщо ендрю гарфілд (і тобі магуайр) в кінцевому підсумку не з’являться в ” людині-павуку: немає шляху додому », і вся інформація, яка за останній час вимовлялася актором, виявиться правдою. Тим не менш, це далеко не перший раз, коли зірки заперечують свою участь, але потім виявляється, що вони там.

Прем’єра кінокоміксу намічена на 16 грудня 2021 року.