Багато хто думає, що події battlefield 2042, де міста падали під натиском снігових лавин, піщаних бур і цунамі, настануть ще не скоро. Якщо настануть взагалі, що під сумнівом. Однак, аналітики нідерландського центрального банку спільного з вченими з массачусетсу розповіли, що війна за виживання вже почалася. Про неї ніхто не оголошував і всерйоз не говорив.

початок було покладено, коли біткоіни знову почав дорожчати. Підйом вартості першої криптовалюти до 60 тис. Доларів показав, яким шкідливим для екології може бути майнінг btc. Зразкові цифри чітко дають зрозуміти, що щорічно через майнінг одного лише біткоіни в атмосферу потрапляє 23 мільйони тонн вуглекислого газу. Внаслідок недовговічності приладів для видобутку криптовалют, щороку люди викидають 30 тисяч тонн електронного сміття, яке вже не допомагає їм отримувати безкоштовні монети.

крім того, витрати на майнінг біткоіни теж виявилися колосальними. Вчені кажуть, що щорічно на btc витрачається стільки ж електроенергії, як на цілу країну за типом нідерландів. Це дуже багато, враховуючи, що її населення становить майже 18 млн осіб.джерело.