20.11.2018 в 0:40 |

45 1


Великі трендсеттери в області моди для чоловіків брати Паласіос-Рамон Фернандес і Паласіос-Антоніо Фернандес говорять про те, що кодекс джентельмена в першу чергу впливає на його успішність. Путівником у світ моди і стилю успішного чоловіка є його рішучий характер, відповідальність, наполегливість і увага до деталей.

Стара прислів’я говорить: “це нескінченна здатність докладати максимум зусиль” і точно такий набір слів можна використовувати говорячи про успішність, і як наслідок способу життя, який включає в це опис кодекс джентльмена, і в першу чергу його стиль. Справжній джентльмен – це той чоловік, який нічого не залишить на волю випадку. Він упевнений, що його зовнішній вигляд, одяг і взуття витончені, найкращої якості, найкращого крою і ідеально сидить по його фігурі знаходиться в бездоганному порядку. І це ще не все, дуже важливий вигляд в цілому.

Якщо ви оцінюєте зовнішній вигляд успішного чоловіка, то важлива кожна деталь його зачіски, доглянута шкіра, бездоганно підібрані аксесуари, а головне – кодекс честі, поведінку і відносини в суспільстві, а також принцип ведення бізнесу.

У джентльмена велика частина питань під контролем, він все спланував задовго вперед. В його розкладі немає вільного часу, він все спланував заздалегідь, адже він зобов’язаний багато чого встигнути. Він регулярно відвідує свого власного кравця, плануючи свій ідеальний стиль на кілька сезонів вперед.
“Всім відомо, що ідеальний ручного виробництва костюм, шиється дуже довго, і поспіх тут недоречна. Заздалегідь запланувавши свої відрядження, подорожі, заходи і буденний бізнес – стиль ви не ризикуєте справити враження “не зібраного” і не підготовленого до місця. Заздалегідь прогнозуючи погодні умови або потреби в тій або інший статус та цілі одязі ви стаєте більш впевненим, що все йде “як треба”. – каже Паласіос-Антоніо Фернандес, показуючи своїм бездоганним виглядом готовність і зібраність.

Не треба плутати класичний образ джентльмена з “чепуруном” в халаті і тапочках, із вишитим родинним гербом і монограмою, який обмірковує за сніданком яке б світську захід і в якому вигляді відправитися сьогодні. Адже образ сучасного чоловіка з часів “дендизму” дуже сильно змінився. Звичайно, чудово, якщо вами займається особистий стиліст, такий знавець дрес-коду камердинер, який підготує ваш смокінг і збере ваш валіза в дорогу. Але якого дизайну або фасону буде ваш смокінг вирішувати тільки вам. І це буде залежати від ваших знань і вашого смаку в цій області. Кращий варіант – костюм на замовлення у фахівця. “Майстерня Класичного Костюма” відома тим, що даним напрямком тут займаються тільки професіонали з 30ти річним стажем. У них багатий досвід і вони дадуть вам пораду, як приховати недоліки і підкреслити достоїнства фігури, виберуть практичні тканини і сформують повноцінний гардероб на всі випадки життя.