28.05.2018 в 7:45 |

36 0


Малювання – це не тільки спосіб скоротати час, але й можливість відпочити від побутових проблем, привести думки в порядок, заспокоїти свою свідомість. Існує навіть такий термін – арт-терапія. Буквально перекладається це поняття, як лікування мистецтвом. У процесі малювання ви можете усвідомити свої страхи, тривоги, хвилювання. Виплеснути на папір те, що у вас на душі. Зацікавилися? Тоді розберемо види малювання в залежності від інструментів.

Найпростіше і менш витратне – малювання олівцями. Вам знадобляться: папір, олівець і натхнення. Можете почати з елементарних дитячих малюнків: трава, небо, дерева, море, тварини. З кожним разом збільшуйте свої роботи.

Також потрібно виділити малювання простим олівцем. Дуже красиво таким способом отримують обличчя людей і тварини.

Малювання фломастерами також заслуговує на місце в нашому списку. Такий спосіб більше підійде для малювання, написів, графіків або виділення контурів.

Чорнило і туш. Цей вид малювання більше підходить для створення ескізів. Чорнило і туш лягають на папір рівне, однотонно, тому вони не підходять для вираження чорт, для фотографічного зображення.

Дуже ефектні малюнки виходять сангіною або вугіллям. Сангіна – це вид глини. За способом малювання і виду кінцевого малюнка вони дуже схожі. Зображення виходять досить природними і неймовірно красивими.

Ну і звичайно живопис. Можна малювати аквареллю, гуашшю, олійними або акриловими фарбами. Може малювати аквареллю навіть дитина, так що рекомендується почати саме з неї. Живописом ви зможете намалювати портрети, пейзажі, натюрморти, архітектуру, тварин. Малювання маслом і акрилом вимагає великих витрат і навичок, але ви також можете спробувати.

Якщо ви хочете навчитися гарно малювати, то існує декілька способів навчання. Ви можете навчитися самі шляхом проб і помилок, але це дуже довгий, копіткий процес. Також існує безліч інформації в інтернеті. Створено безліч сайтів, де поетапно описано створення тих чи інших зображень. Можна піти по більш простому і дорогого шляху – звернутися до професіоналів. Зараз у кожному місті існує безліч курсів з навчання живопису.

Також в наш час придумали ще один спосіб малювати, не володіючи навичками цього мистецтва. Це набори малювання за номерами. Це геніальний спосіб релаксу і створення шикарних картин для людей, які не вміють малювати.

Малювати може кожен. Не вмієте? Але тільки візьміть кисть, олівець, крейду в руки і почніть. Малюйте все, що приходить в голову. Не виходить красиво? А кому яка різниця? Ви малюєте для себе і не збираєтеся виставляти свої роботи на виставці. Через деякий час ви помітите, що вам починає подобатися те, чим ви займаєтеся, думки в голові приходять в порядок, ви заспокоюєтеся. З часом у вас буде виходити малювати красивіше, яскравіше, живописней. Головне – почати!