У ніч з четверга на п’ятницю пройшла презентація playstation showcase 2021 . Згідно ститистиці роликів, викладених на головному офіційному youtube-каналі playstation, найпопулярнішою грою з показаних з великим відривом стала marvel’s spider-man 2 .

Станом на 12 вересня ролик зібрав понад 8,6 млн переглядів, а також 472 тисячі лайків при 3,6 тис.негативних оцінок.

Слідом йде god of war: ragnarok . У трейлера з геймплеєм заключного скандинавського пригоди кратоса і атрея за цей же час набралося 5,1 млн переглядів і 364 тисячі лайків. Палець вниз відео поставили 4,8 тис. Осіб.

Третє і четверте місце з різницею менш ніж в 100 тисяч переглядів ділять marvel’s wolverine і star wars: knights of the old republic remake . “росомаха” до теперішнього моменту зібрав 2,5 млн переглядів, в той час як ремейк kotor – 2,4 млн . Статистика лайків і дизлайків майже рівна: 131 тис. / 1,1 тис. Проти 104 тис. / 2,6 тис. Відповідно.

Ще два трейлера перейшли рубіж в 1,3 млн переглядів кожен. Це gran turismo 7 і grand theft auto v , причому остання примудрилася виділитися рекордною кількістю дізлайков серед всіх трейлерів playstation showcase.

Дебютний ролик некстген-перевидання gta v отримав понад 67 тисяч негативних оцінок і всього 21 тисячу лайків.

Зовсім небагато бракувало до мільйона рольовій грі forspoken (913 тис.), збірнику uncharted: legacy of thieves collection (850 тис.) і екшену project eve (811 тис.).

Близько 600 тисяч зібрав черговий новий трейлер marvel’s guardians of the galaxy , в той час як ghostwire: tokyo , alan wake: remastered і tiny tina’s wonderlands мало не дотягнули до 500 тис.у інших проектів з презентації переглядів значно менше.