Популярний месенджер telegram більше не підтримується на носяться пристроях, що працюють під управлінням wear os. З виходом telegram 8.0 додаток було видалено з магазину play маркет для смарт-годин, через що воно більше недоступно для завантаження.

Androidcentral

Схоже, що розробники одного з найпопулярніших месенджерів в світі вирішили відмовитися від підтримки клієнта для wear os. Не виключено, що в майбутньому telegram для wear os знову стане доступний для установки, але на даному етапі користувачі не зможуть його використовувати. Цю інформацію підтвердили в службі підтримки сервісу обміну повідомленнями.

” починаючи з версії telegram 8.0, додаток для wear os більше не буде доступний для завантаження. Зверніть увагу, якщо на вашому пристрої з wear os ще встановлений telegram, незабаром він може перестати працювати”, – йдеться в повідомленні telegram.

Офіційні представники telegram поки утримуються від коментарів щодо причин припинення підтримки версії месенджера для wear os. Не виключено, що це пов’язано з запуском wear os 3, під яку розробники планують випустити новий додаток. Однак зараз ні одні смарт-годинник з wear os 2, ні новітні samsung galaxy watch 4, що працюють під управлінням wear os 3, не підтримують установку програми telegram. Незважаючи на це, telegram 8.0 для смартфонів отримав чимало цікавих нововведень.