Metroid dread-це гра, яку люди чекали майже два десятиліття,і очікування того варте. Однак серед багатьох речей, які роблять його таким знаменним випуском для серії, найбільше виділяється той факт, що він служить давно назрілим завершенням арки з 5 ігор саги, яка почалася з оригінальний metroid ще в 1986 році.

Незважаючи на те, що він завершує цю історію, як ви, можливо, здогадалися, це далеко не кінець серії. У недавньому інтерв’ю cnet, повторюючи подібні попередні заяви, продюсер серії йосіо сакамото сказав, що, поки головний герой серії самус аран все ще існує, гра metroid продовжуватиметься, додавши, що, хоча metroid dread дійсно завершує 5-гру серії 2d-арки, це «ще не кінець ” для всього 2d metroid.

” поки існує персонаж самус, я думаю, її пригода буде продовжуватися. Я відчуваю, що самус повинен продовжувати свою пригоду, і це те, що нам дійсно потрібно докласти всіх зусиль. Metroid dread дійсно завершує арку з 5 ігор, що тривала 35 років. Однак я відчуваю, що це ще не кінець. Там повинно бути щось, що здатне продовжувати франшизу та всесвіт. Так, так, поки самус існує, я хотів би робити те, що повинен робити».

Metroid dread, безумовно, добре стартував у тому, що стосується продажів у кількох регіонах світу, і зараз, схоже, це буде така рідкісна гра metroid, яка насправді відповідає своєму критичному сприйняттю з такими ж вражаючими продажами. Нова гра metroid, безумовно, буде зараз привабливою пропозицією для nintendo.