09.12.2018 в 2:58 |

34 2


Проаналізувавши 120 важливих років історії людства, експерти прийшли до висновку, що людство досягло максимального піку тривалості життя, а також фізичних можливостей.

Вчені вважають, що жахливий вплив на навколишнє середовище та зміна клімату, не дасть людям просунутися далі.

Дослідження цих 120 років історії людства опубліковано у відомому журналі Межі в фізіології (Frontiers in Physiology). Це перше подібне дослідження, в якому було враховано генетичні та екологічні параметри.

Експерти припускають, що є максимальний поріг для біологічних можливостей кожної людини, який він не зможе подолати.

Можливості людини обмежені

Незважаючи на прогрес у науці й медицині, навіть дотримання здорового харчування не допоможе людям подолати певні межі свого розвитку. Фахівці вважають, що наше покоління є першим, який дізнався про піку своїх можливостей.

Дослідники запевняють, що зовсім скоро у спортивних змаганнях встановлять менше рекордів, більшість їх люди досягнуть, але не зможуть перевищити цей максимум.

Фізичні можливості людини

Проаналізувавши вплив генетики та екології на здатність людини досягти певних меж, вчені виявили, що головну роль у фізичних можливостях відіграє людський вплив на навколишнє середовище.

В Африканських країнах, за останнє десятиліття, середній зріст людей знизився із-за нестачі їжі і коштів у населення.

Щоб перестати бути причиною власного занепаду, вчені дуже сподіваються, що їх аналіз зможе мотивувати людей поліпшити якість життя і хоча б перестати забруднювати навколишнє середовище.

Найголовніше зараз: постаратися утримати нинішні максимальні біологічні показники на даному рівні, але для цього потрібно величезна кількість енергії, коштів і бажання зробити життя кращим.