Очікується, що в жовтні microsoft випустить не тільки windows 11, але і windows 10 (21h2), друге оновлення програмної платформи в цьому році. Напередодні цього розробники в черговий раз випустили патч kb4023057, який вперше розгортався ще в 2018 році. Установка цього пакета дозволить підготувати комп’ютер до установки майбутнього оновлення і усуне потенційні проблеми, які можуть виникнути.

Зображення: windows latest

В описі патча сказано, що він останній раз редагувався 18 серпня. Тепер же він поширюється серед користувачів, хоча для доставки його на всі сумісні пристрої може знадобитися якийсь час. За даними microsoft, пакет kb4023057 являє собою оновлення компонентів служби оновлень windows 10. Відзначимо, що в процесі установки оновлення може спробувати звільнити місце на диску.

Разом з оновленням поширюється утиліта microsoft update health tools, яка використовується для забезпечення умов для завантаження оновлень. Утиліта може відновити параметри мережевих підключень і відповідні компоненти windows, вносити зміни до реєстру, стискати дані та ін. Тому якщо на пристрої залишилося мало місця або заблоковані оновлення, до встановлення даного пакету слід поставитися особливо уважно.

Нагадаємо, microsoft має намір почати поширення windows 11 5 жовтня. Дата запуску windows 10 (21h2) ще не була оголошена, але, очікується, що це також відбудеться в жовтні.