Крім планшетів і смартфона microsoft сьогодні показала новий лептоп. Surface laptop studio позиціонується як найпотужніший представник сімейства surface. Це ноутбук з особливою конструкцією, що дозволяє йому трансформуватися в планшет.

Microsoft surface laptop studio отримав 14,4-дюймовий дисплей pixelsense flow з роздільною здатністю 2400х1600 пікселів, частотою 120 гц і підтримкою dolby vision. Спеціальний шарнір дозволяє висунути дисплей над клавіатурою. У такому режимі зручніше дивитися фільми і грати. Або ж можна зовсім покласти екран, отримавши таким чином планшет для малювання.

Ноутбук може оснащуватися чотирьохядерним intel core i5 або core i7 11-го покоління. У першому випадку за графіку відповідає інтегроване рішення intel iris xe, а в другому-дискретна відеокарта nvidia geforce rtx 3050 ti з 4 гб відеопам’яті. Є різні модифікації: від 16 гб до 32 гб озу і ssd від 256 гб до 2 тб. Останній знімний, що дозволяє легко розширювати обсяг сховища при необхідності.

З інших особливостей surface laptop studio варто відзначити чутливий до натискань тачпад зі зворотною віддачею, високоякісні стереодинаміки з підтримкою dolby atmos, а також можливість магнітного кріплення і бездротової зарядки стилуса surface slim pen 2. Microsoft також розробила спеціальну нейромережу, яка підвищує якість картинки під час відеодзвінків.

Ціна surface laptop studio стартує з $1600 за версію з core i5, 16 гб оперативної пам’яті і накопичувачем на 256 гб. Топовий варіант з core i7, 32 гб озу і ssd на 2 тб обійдеться в $3100. Передбачено також кілька проміжних варіантів. Старт продажів намічений на 5 жовтня-день релізу windows 11.