Всім привіт. Сьогодні хочу поділитися з вами дійсно цінною інформацією і розповісти про фундаментальний блокчейне minima, який на даний момент знаходиться на стадії тестнета, що дозволяє нам як раннім користувачам кожен день отримувати по одній монеті за участь в мережі. Minima – це самий децентралізований блокчейн, ноди якого можна встановити практично на будь-який смартфон і зараз я розповім вам, як це зробити. А перед тим як ми почнемо, я вам настійно рекомендую підписатися на t elegram канал про заробіток в інтернеті. Там інформація з’являється швидше за все.

Отже, minima – це блокчейн, який націлений на те, щоб зробити максимально децентралізований проект всередині своєї системи, тобто зробити так, щоб кожен користувач міг запускати ноду зі свого телефону і валідувати блоки. Щоб розуміти більше про ноде minima і те, які вигоди можна отримати від її установки, рекомендую подивитися відеоогляд на моєму youtube каналі.

Зважаючи на складність і дорожнечу підняття нсд таких інфраструктурних блокчейнів як bitcoin, ethereum, solana та інші, користувачі змушені об’єднуватися в майнінгові пули, що сильно шкодить децентралізації і по суті концентрує «влада» в одних руках. Так, наприклад, блокчейн bitcoin – а має 9-12 майнінгових пулів, в яких зосереджена вся обчислювальна потужність. Для довідки, на даний момент працює приблизно 11 500 біткоіни-нод. Minima ж ще на етапі тестнет є більш децентралізованим блокчейном. На момент запуску майннета в другому кварталі 2022 року планується розгалужена система з 1 мільйона працюючих нод minima по всьому світу.

За своєю архітектурою minima буде складатися з двох рівнів. Перший рівень “мініма” матиме високу безпеку і децентралізацію, однак, при цьому він стане повільним і практично не зможе масштабуватися. Цю проблему визнаний вирішити 2 рівень “максима”, де будуть дуже швидкі і дуже дешеві транзакції, підтримка смарт-контрактів і децентралізованих додатків, середовище для розробки, а також всі ті фішки, які ми звикли бачити в самих передових блокчейнах сьогодні.

Отже, тепер розповім, як швидко і просто підняти ноду блокчейна minima на своєму смартфоні і почати отримувати по одній монеті minima кожен день. Для початку необхідно зареєструватися в їх” incentivecash ” програмі. Для цього переходимо за посиланням, вводимо свій телефон, пошту і пароль. Після натискаємо» send code ” і вписуємо цифри, які прийшли на наш номер. Потім натискаємо на кнопку»register”. Далі на нашу пошту приходить лист з посиланням для підтвердження. Перейшовши за посиланням, вводимо свою пошту і пароль, який вказували при реєстрації. На сторінці копіюємо “none id”.

реклама

завантажуємо apk-файл з додатком minima і встановлюємо його на свій android (версія від 9.0) смартфон. Далі дозволяємо додатку працювати у фоновому режимі і вставляємо «none id» у відповідну графу. Натискаємо “update”. Нода встановлена і тепер ви будете отримувати по одній монеті кожен день.

Підводячи підсумок, можу сказати, що проект дуже висококласний і просунутий. Він вирішуватиме дійсно важливу проблему не умовної, а глобальної децентралізації. Ноди minima вже встановлені у користувачів 94 країн світу! крім цього блокчейн буде мати дуже швидкі транзакції. Зараз проект знаходиться на дуже ранній стадії свого розвитку, тому у нас є майже півроку для того, щоб брати участь і допомагати валідувати тестові блоки. Вважаю, що це відмінна можливість отримати пристойну кількість токенов в грошовому еквіваленті. Не забувайте підписуватися на мій telegram канал про заробіток , щоб отримувати інформацію найпершими на цьому все. Всім удачі і гарного настрою. Поки.