Гайд по переплавці артефактів в genshin impact. Нюанси використання алхімічного верстата для перетворення непотрібного спорядження в корисне.

містичне підношення в genshin impact-нова функція, введена в genshin impact 2.0. Ця фіча дозволяє гравцям обмінювати легендарні артефакти 5️ ️ на інші тієї ж рідкості за курсом 3 до 1. Геймплей може виявитися корисним як для досвідчених гравців, які накопичили велику кількість сетових предметів, так і для новачків, яким бракує частин певних комплектів.

Далі в гайді представлені умови переплавки артефактів і вигода від використання даної функції.

Що таке містичне підношення в genshin impact

Отже, містичне підношення, або по-простому переплавка артефактів – це нова функція у вкладці алхімії. Інтерфейс алхімічного розділу виглядає наступним чином:

Як відкрити містичне підношення в genshin impact

Система переробки недоступна на низьких рангах. Вона відкривається для мандрівників, які досягли 45-го рангу пригод. Згідно гайду для новачків в геншин імпакт за час прокачування до такого рівня можна накопичити велику кількість «зайвих» артів.

Служить дана фішка для спрощення отримання артефактів. На вибір доступно чотири набори:

Сети гладіатора і ансамблю випадають тільки зі світових босів, тому підношення полегшує фарм цих наборів.

Обмін артефактів проводиться по співвідношенню 3 старих артефакту за 1 новий.

Щоб зробити підношення і обміняти артефакти, необхідно підійти до алхімічного столу і перейти в третю вкладку.

Тут потрібно вибрати, який з сетів хочеться отримати. Вибір невеликий, але наявність гладіатора і ансамблю особливо приємно. Вибираємо сет і починаємо накидати артефакти.

Максимально можна обміняти до 39 артефактів за раз, отримуючи при цьому до 13 нових сетових предметів.

Закидати в переробку можна абсолютно всі артефакти з п’ятизіркових сетів. Якість характеристик обраного спорядження ніяк не впливає на шанс випадання кращих статів, так що сміливо використовуйте всякий непотрібний сміття, який шкода зливати на прокачування більш корисних предметів.

Після переробки ви отримаєте арти з обраного набору. Характеристики у них рандомні, ніяких бонусів при реролле не заявлено.

Які артефакти використовувати для переплавки в genshin impact

Найвигідніше здавати «в м’ясорубку» непотрібні артефакти, яким точно не знайдеться застосування: артефакти з поганими характеристиками або непотрібні сети. На нескромну думку гравців, сет юної діви є самим марним в грі-і багато хто використовує його як сировину для реролла кінця гладіатора або мандрівного ансамблю. Використовувати можна як частини зазначеного сету, так і будь-якого іншого.

Система обміну артефактів буде вигідна для високих рангів і донатерів, у яких накопичилося безліч легендарних артів, невикористовуваних в якості спорядження. Можливість зароллити ансамбль і гладіатора, мабуть, найкорисніша функція в цій системі.