Серія моніторів lg ergo поповнилася двома новими моделями: lg ergo dual (27qp88d) і lg ergo single (32qp880). Особливістю першою стала наявність відразу двох незалежних один від одного екранів, що підвищує зручність роботи з декількома додатками.

Модель lg ergo dual оснащується парою 27-дюймових екранів, які можна розташувати в різних конфігураціях. Наприклад, розмістити їх пліч-о-пліч в одній площині або зафіксувати один дисплей в портретній орієнтації, а інший — в альбомній. Монітори навіть можна розгорнути в протилежних напрямках один від одного. У lg ergo single використовується один великий екран діагоналлю 32 дюйма.

Монітори встановлюються за допомогою шарнірних важелів, які без використання гвинтів кріпляться до столів максимальною товщиною до 75 мм.запатентований механізм lg c-clamp використовує тонку і міцну втулку, що дозволяє легко закріпити підставку на краю столу або в отворі для кабелю, економлячи таким чином місце. Крім того, обидві моделі можуть заряджати ноутбук, а ergo dual дозволяє послідовно підключати дисплеї через displayport.

Старт продажів нової серії lg ergo на ключових ринках світу запланований на жовтень 2021 року. Ціни і точні терміни будуть оголошені пізніше.