03.11.2018 в 20:49 |

78 3


Дзен Кайси – актор-невдаха, працює клоуном в одному розважальному центрі.

З дитинства у нього невелике психологічне відхилення. Його особистість роздвоюється, частіше він нормальний хлопець, у якого все добре з мізками, але іноді, як правило, лише у фантазіях, він стає бойовим клоуном, готовий битися з інопланетними монстрами заради справедливості. Напевно, саме тому він нічого не домігся на акторському терені. Його мати вже багато років знаходиться в комі. Турботливий син повинен оплачувати її зміст. У тій же лікарні працює мила дівчина, давно закохана в Кайси. Але відносини не складаються, оскільки молода людина вважає себе не гідною такого щастя.

У силу всіх цих причин, коли хлопцеві пропонують заробити, він неохоче, але погоджується віддати під заставу свою квартиру. Але старий друг зраджує його і Кайси не тільки залишається без нічого, але і вимушений взяти участь в загадковій грі «Число долі». Її організовують на величезному кораблі, де збирають безліч боржником і голодранців таких як Дзен. Тут роблять ставки не тільки на гроші, але і на власне життя. Молодому невдасі доведеться зібрати команду союзників, інакше плавуча в’язниця може стати його домом на довгі роки.

Дзен не втрачає надії, адже якщо вдасться виграти супер-приз, то можна буде вирішити всі свої проблеми. Оплатити операцію, яка так необхідна матері, і одружитися на коханій дівчині.

Коли гра вже почалася з героєм починають відбуватися незрозумілі, схожі на містику, речі. Кругом проявляються фантастичні тварі, готові вбити його. Незабаром і сам Дзен починає перевтілюватися в клоунський образ. Що це? Спецефекти підлаштовані куратором гри, щоб збити з пантелику учасників, або внутрішні демони самого героя? У процесі гри Кайси доведеться розібратися з тим, що відбувається з його життям і в чому прихований істинний сенс того, що відбувається?