Смартфони замінили безліч різних пристроїв. Ми можемо використовувати їх в якості фотоапарата, відеокамери, платіжної картки або пульта дистанційного керування побутовою технікою. А тепер прийшла черга ключів (брелока) від автомобіля.

Ще в січні разом зі смартфонами galaxy s21 компанія samsung анонсувала фірмову функцію «цифрового ключа» для смартфонів з підтримкою uwb, але з тих пір ми майже нічого не чули про неї.

Але тепер, як зазначає джерело, сайт tizenhelp, останнє оновлення системи з пакетом виправлень безпеки для лінійки galaxy s21 несе з собою також і підтримку цифрових ключів для s21 + і s21 ultra.

Після оновлення користувачі можуть додати ключ для свого автомобіля в samsung pass. На даний момент поки невідомо, які конкретно марки і моделі автомобілів підтримуються. У січні було сказано, що серед них будуть машини audi, bmw, ford і genesis, але конкретні моделі не були оголошені.

Цифрові ключі можна використовувати для відключення сигналізації, розблокування дверей автомобіля і навіть запуску двигуна. Для цього необхідно, щоб смартфон мав у себе на борту бездротові nfc і uwb модулі.

Варто також відзначити, що хоча жовтневий пакет оновлення безпеки вже почав надходити на смартфони у всіх країнах світу, функція автомобільного ключа поки доступна тільки в південній кореї. Трохи пізніше вона повинна з’явитися в європі в сполучених штатах.

Джерело

схожі матеріали: