Компанія msi готує до анонсу новий ігровий ноутбук crosshair 15/17. 15-дюймова версія лептопа створена у співпраці з ubisoft. Вона запропонує оформлення в стилі готується до випуску шутера rainbow six extraction, реліз якого запланований на 20 січня 2022 року.

Джерело зображень: videocardz

В основі системи будуть лежати новітні мобільні процесори intel core 12-го покоління і графічні прискорювачі geforce rtx 30-ї серії. Доступні для новинки моделі процесорів не вказуються, проте в просочилися в мережу документах йдеться про можливість вибору чіпа аж до core i9 — ймовірно, мова йде про прийдешнє core i9-12900h(k). Судячи з усього, для ноутбука також будуть доступні на вибір цп core i7-12700h і core i7-12800h.

Модель ноутбука msi crosshair 15 зможе запропонувати графічний прискорювач geforce rtx 3070 ti. На жаль, поки невідомо, яка саме версія даної відеокарти буде встановлюватися — з 8 гбайт або 16 гбайт пам’яті. Нагадаємо, що анонс обох очікується на початку січня. З відомими характеристиками лептопів msi crosshair 15 і crosshair 17 можна ознайомитися в таблиці нижче.

Ігровий ноутбук msi crosshair 15/17 rainbow six extraction edition буде представлений на міжнародній виставці електроніки ces 2022, незабаром після того, як intel і nvidia формально представлять свої новітні рішення для мобільного сегмента. Відзначається, що в комплект спеціальної версії ігрового ноутбука msi також будуть включені копія rainbow six extraction, ігрова мишка і килимок.