Компанія activision blizzard відкрито знущається над» розсердженим читерами” в call of duty. Офіційний акаунт шутера розмістив ролик, в якому на реальному прикладі показав, що буває з тими, кого заблокував античит.

Джерело: activision blizzard

Минулого тижня було оголошено, що ще 100 тис.гравців були забанені в call of duty: warzone. Тепер загальна кількість заблокованих акаунтів перевищила 600 тис. А офіційний обліковий запис call of duty в twitter опублікувала ролик, в якому попередила: «ми знаємо, що ви робите. Ми йдемо за вами”»

This is not a drill: if you cheat, we are coming for you 🎯 banwaves are ongoing, and pc anti-cheat is arriving in #warzone later this year. Pic.twitter.com/euxc3cocin

– call of duty (@callofduty) august 31, 2021

У відео представлена нібито «реальна реакція» гравця call of duty: warzone під псевдонімом rushman360, який стверджує, що всі його акаунти були заблоковані за шахрайство, хоча він на них навіть не грав. Потім користувач заявив, що він радий банам, оскільки це говорить про серйозне ставлення activision blizzard до читерства в call of duty.

” це не жарт: якщо ви шахраюєте, ми йдемо за вами, — написав офіційний акаунт call of duty в twitter. – хвилі банів тривають, і античит для пк з’явиться в warzone пізніше цього року».

Джерело: activision blizzard

Читери-серйозна проблема call of duty: warzone з самого запуску гри. Представляючи наступну частину call of duty, компанія activision blizzard згадала античит-систему як одну з ключових особливостей проекту. Її подробиці будуть представлені в період виходу call of duty: vanguard і нової карти королівської битви.