З’явилася фотографія ще однієї карти для майнінг на базі архітектури amd rdna2.

Один з читачів videocardz поділився трьома фотографіями нібито нової карти для майнінг, над якою зараз працює amd. Карта явно промаркована логотипом xfx, що означає, що це може бути ще одна карта для майнінг криптовалюта від цієї компанії. Буквально минулого місяця в мережі поширилися фотографії з майже ідентичним дизайном. Ці карти поки бачили тільки у в’єтнамі.

Новий набір фотографій імовірно з китаю, але ніякої додаткової інформації надано не було. Ми бачимо, що у карти немає вентиляторів, а значить, це пасивна конструкція для серверних рішень.

Читач надав скріншот, нібито показує продуктивність майнінг саме цього графічного процесора. При майнінг ethereum з використанням програмного забезпечення nbminer карта розвиває швидкість 39,06 mh/s при температурі 92 ° c.

Специфікації, надані програмним забезпеченням gpu-z, дійсно дуже цікаві. Схоже, відеокарта має ті ж характеристики, що і radeon rx 6700m( мобільний), який являє собою графічний процесор navi 22 (nashira point) з 2304 потоковими процесорами і 10 гб пам’яті gddr6 через 160-бітний інтерфейс. Однак, будучи настільною картою, можна було б припустити, що це невидана radeon rx 6700 не-xt, яку очікували партнери amd, але з іншою конфігурацією пам’яті.

Карта використовує подвійні 8-контактні роз’єми живлення, розташовані на задній панелі, що є типовим дизайном для установок hpc gpu.

Передбачається, що карта насправді може бути ідентична раніше просочилася карті для майнінг xfx, але є деякі відмінності, такі як розташування конденсаторів. Або xfx повторно використовує свої карти rdna2 radeon для майнінг, або насправді плануються інші моделі.

відеокарта з в’єтнаму