0 надходять сигнали про надмірно тривалому зростанні біткоіни

Біткоіни (btc) зіткнувся з недавніми коливаннями в силі свого стрімкого зростання 7 жовтня, оскільки аналітики очікували можливого перелому після швидкого падіння в середу.

плата за інвестування в” малиновій ” смузі .

Дані cointelegraph markets pro і tradingview відстежували btc/usd, оскільки він коливався в районі $54 000 після того, як не зміг втриматися на позначці $55 000.

У попередній день стався різкий стрибок біткоіни до максимумів в 55 700 доларів, який супроводжувався основною напругою при покупках.

Проте, у міру того як на біржах відбувалася позитивна зміна вартості залучення коштів, у четвер вся увага була спрямована на те, що може виявитися протилежним зниженню курсу.

Занадто позитивні показники фондування вказують на те, що ринок очікує додаткового зростання і що вартість btc затягнулася. За таких обставин масове розгортання позицій може прискорити і посилити спадний трансфер, якщо він почнеться.

Нервозність серед трейдерів знайшла відгук в статистиці тенденцій: індекс crypto fear&greed index досяг 76/100 в цей день, що означає “крайню ступінь жадібності”

“інвестори зараз відчувають надзвичайну ступінь жадібності по відношенню до btc”, – попереджає дилер і аналітик rekt capital.

очікування фіксації прибутку

Перебуваючи на позначці нижче $10 000 від історичних максимумів, біткоіни також стикається з важливими рубежами опору на рівні $58 000, $60 000 і вище на шляху до відновлення формування курсу

Стрибок цін: невже кити випереджають затвердження ф’ючерсного etf на біткоіни?

Як повідомляє cointelegraph, жовтень повинен закритися трохи нижче максимумів, в той час як в листопаді може відбутися повернення до нижчих рівнів, перш ніж грудневий апогей остаточно перекреслить поточну інформацію.

– друга мета досягнута, $btcusd. Upperbb зростає разом із зростанням ралі. Тримайте трейлінг-стоп типу bbstop або”люстру”. Поки все чисто, але починаю пошуки ознак максимуму/виходу. Я їду на кілька тижнів у подорож. Вдалих покупок і продажів! # bitcoin

– джон боллінджер (@bbands) (*3*)

Bollinger bands відстежує висхідну і низхідну волатильність активу і в даний час натякає на те, що повинна переважати більш спокійна ситуація. Однак, коли діапазони звужуються, волатильність слідує за ними.