20.09.2018 в 11:01 |

5 0


Існує багато міст, в яких неймовірні пам’ятки, будівлі і багата історія. Однак є місця, в яких нічого виходять мегаполіси. Ці місця теж заслуговують уваги, просто вони не так відомі, як багато великі міста. Які ж міста є наймолодшими?

1. Альмера Нідерланди.

Це наймолодше місто в Голландії. Його почали будувати в 1976 році, а право бути містом він завоював через 7 років. Це неймовірно велике місто, населення якого перевищує 216000 людина. Зростаюче співтовариство Нідерландів вирішив побудувати нове місто, а заодно задовольнити потреби мешканців.

Багато нових будинків і різних установ було побудовано на польдерах, територіях, відновлених з моря. У студії створили план міста. Для цього влаштували конкурс, в ході якого визначили найбільш прийнятний і доцільний план міста. Найважливіші об’єкти створили кращі архітектори світу. У 2007 році уряд і міська рада домовилися посприяти врегулюванню агломерації. До 2030 року населення має зрости до 350000 чоловік, причому це задано, як мінімальне значення.

2. Масдар, Об’єднані Арабські Емірати.

Масдар вирішили будувати в 2006 році трохи південніше Абу-Дабі. Це як символ країни, пов’язаний із видобутком нафти. У Масдарі можна комфортно жити, хоча це місце не дуже поважають люди, оскільки там спека, безплідна грунт і важко знайти питну воду.

Засновники smartcity намагаються довести, що навіть у пустелі можна побудувати неймовірний місто. Громадський транспорт збираються розмістити під землею, а на землі побудувати різні будинки, будівлі та заклади культури та охорони здоров’я. Спочатку вважалося, що проект буде реалізований через 10 років після будівництва, тобто у 2016 році. Але зараз дата змінена. Проект буде завершений між 2016 і 2020 роком. Проект коштував 20 мільйонів доларів. Там можуть жити 50000 жителів і працювати 40000 осіб.

3. Сонгдо, Південна Корея.

Звичайно, Сонгдо ще будується, але його вже вважають містом. Населення одно 60000 жителів. Місто знаходиться в Південній Кореї поруч з Жовтим морем. Місто був побудований на штучному острові поряд з Инчхоном. Сонгдо один з міст, який збудували з нуля. Використовувалися екологічно чисті технології

Проект коштує приблизно 150 млрд. доларів.

Сонгдо гідний конкурент з Шанхаєм, Гонконгом і Сінгапуром. Будівництво припускали завершити в 2016 рік. Припускали розмістити як звичайні житлові будинки і будівлі, так і визначні пам’ятки. Хочуть зробити копію відомого великого парку Нью-Йорка і венеціанські канали.

4. Шеньчжень, Китай.

Дуже великий мегаполіс, населення якого становить 9 мільйонів. Він розташований на південно-сході Китаю. Місто знаходиться поряд з Гонконгом, який є одним з найбільших мегаполісів. Це величезний економічний і фінансовий центр. Колись місто було звичайною рибальським селом. Однак у березні 1980 року створили Піднебесну економічну зону. Тому село стала великим мегаполісом. Слід зазначити, що за останні десятиліття з’явилося багато населених пунктів, серед яких найбільший Шеньчжень.

5. Андрічград. Боснія і Герцоговина.

Це місто відрізняється від багатьох інших тим, що він є кам’яних. Це частина Вишеграду. Він знаходиться на сході Боснії і Герцоговини. Місто створили на честь поета Верба Андрича. Це місто символізує мир і співпраця. Його почали будувати в 2011 році і закінчили в 2014 році. Завершили будувати місто не тільки з-за культурних, але, керуючись політичними міркуваннями.

Таким чином, були перераховані самі молоді міста, які нічим не поступаються знаменитим мегаполісам, але не настільки популярні, як, наприклад, Москва, Нью-Йорк. Тому слід подивитися ці міста, адже вони теж заслуговують на увагу.