Розробники мобільного бенчмарку antutu опублікували щомісячний рейтинг найпродуктивніших смартфонів під управлінням android. За підсумками листопада десятка лідерів зазнала деяких змін у порівнянні з жовтневим топом.

Беззаперечним лідером в плані продуктивності залишається black shark 4s pro. Процесор snapdragon 888 + в парі з 16 гб оперативної пам’яті дозволяють йому в середньому видавати в бенчмарку 875 382 бали. Найближче до нього підібрався red magic 6s pro, а на третьому місці розташувався iqoo 8 pro. Всі три смартфони побудовані на базі одного і того ж чіпсета snapdragon 888+.

На четвертому місці розташовується black shark 4 pro з процесором snapdragon 888, що не завадило йому обійти vivo x70 pro+ і asus rog phone 5s, обладнаних більш продуктивним snapdragon 888+. На сьомому місці, як і місяць тому, знаходиться iqoo 8. Далі в списку знаходяться legion phone duel 2, oppo find x3 pro і realme gt. У минулому рейтингу з восьмого по десяте місця розташовувалися meizu 18 pro, oneplus 9 pro і oppo find x3 pro відповідно.

Qualcomm snapdragon 8 gen 1 і mediatek dimensity 9000.