02.07.2018 в 9:29 |
3 0
Інтернет затягує. Це давно все зрозуміли і відчули. Але якщо одні вміють приборкати в собі кібер-тягу і/або зробити проведення часу в мережі корисним і плідним, то інші, так і не розуміючи, чого вони хочуть і чекають від Інтернету, безцільно блукають по ньому: соцмережа-форум-гра-новини-«куди забреду»-«куди ще набреду»-новини-гра-форум-соцмережу. Ось така структурна формула.
Такий вже людина – діставшись до чогось цікавого, заходи знати не хоче. А між тим, нераціональне проводження часу в Мережі не сприяє здоров’ю.
— Падає зір. Про це нагадувати непристойно!
— Починаються проблеми з тиском. У працівників call-центрів, цілодобових диспетчерських служб і сервісів розвивається професійна хвороба – тиск постійно підвищений, особливо після особливо насиченою зміни.
— Соцмережі викликають звикання. Людині приємно бачити «класи» і коментарі до фото, статусів і іншого, а розмістивши чергове фото або зчепившись з ким-то в форумі, він чекає розвитку подій, а не маючи доступу до Інтернету, він роздратований, а то і неспокійний. Таким чином, негативний вплив на психіку наявності.
— Зниження інтелекту. Він просто відвикає думати сам.
— Ожиріння. Людина настільки «зростається» з комп’ютером, що навіть і трапезує за ним, при цьому не відчуваючи ситість – адже мозок весь в Мережі і сигналів про насышении, таким чином, він не отримує. Вийшовши з Інтернету, людина надолужить, але з’їдено більше. Плюс малорухливий спосіб життя.
— Геморой. У довершенні до попереднього пункту.
Бути просунутим і поінформованим, звичайно, добре. А ось як щодо хворого?