На порталі reddit один з користувачів розмістив пост з новою інформацією про наступну частину assassin’s creed. Ніяких доказів своїм словам він не привів, тому до них слід ставитися, як до чергових чуток.

За його словами, проект буде називатися infinity. Особливу увагу було приділено вигаданому програмному забезпеченню helix, створеному abstergo і дозволяє переглядати різні спогади про тамплієрів і ассасинів. При цьому за основу було взято меню з unity. Мабуть, гравці зможуть брати участь в різних історичних подіях.

На це також вказує те, що проект буде поділений на кілька глав, кожна з яких має власний сеттинг і складається з напіввідкритих локацій. За структурою вона буде нагадувати останню трилогію hitman.

Інсайдер зазначає, що в assassin’s creed infinity можна буде переграти моменти з минулих ігор. Він не уточнив, яких саме, але, швидше за все, мова йде про найперші частини. Мабуть, розробники готують своєрідні міні-рімейки, щоб нагадати фанатам про сюжет попередніх проектів.

Компанія також планує продавати додаткові спогади (історії). Реліз гри, можливо, відбудеться не раніше 2024 року. У ній будуть присутні сервісні та онлайнові елементи.