Видалення класів та включення фахівців було одним з найбільш суперечливих рішень у battlefield 2042. І, судячи з усього, ea і dice будуть розширювати цей момент. За словами інсайдера індустрії тома хендерсона, наступна гра battlefield планується як геройський шутер.

Як сказав хендерсон, наступна гра bf (поки назвемо її battlefield 2023) не відмовиться від фахівців. Замість цього dice покращить їх, оскільки гра буде називатися геройським шутером.

Це явно розчарує багатьох шанувальників battlefield. І, чесно кажучи, схоже, що ця франшиза повністю втратила свою індивідуальність. Замість того, щоб покращувати те, що відрізняє battlefield від інших шутерів, dice намагається скопіювати те, що зробили інші.

Як вже було сказано, видалення класів розчарувало багатьох шанувальників bf. І деякі фанати bf сподівалися, що dice засвоїть урок. Тим не менш, ea і dice підтримують цей новий погляд на bf.

Це також означає, що dice не буде повторно реалізовувати класи в bf2042. Деякі сподівалися, що dice прислухається до думки фанатів, щоб виправити свої помилки. Що ж, цього не станеться.

Варто відзначити, що battlefield 2023 знаходиться на ранній стадії розробки. Таким чином, все може змінитися. Насправді, все зміниться тільки в тому випадку, якщо bf2042 повністю провалиться. Останнім часом гра втрачає багато гравців. Так що, якщо так буде продовжуватися і гра вибухне сильніше, ніж anthem, dice і ea можуть переглянути ситуацію!