Розробники 4x-стратегії humankind з amplitude studios повідомили, що наступне оновлення заплановано на 28 жовтня , і дає приблизне уявлення про те, чого ми можемо очікувати, коли воно з’явиться.

Amplitude ще не готова розповісти подробиці про те, що буде в наступному патчі, але студія називає його «наступним великим оновленням». Тим не менш, розробники сказали, що це буде включати в себе кілька нових варіантів для набору великої кількості ресурсів та кінцевих умов, коли ви налаштовуєте нову гру. Ідея тут, за словами студії, полягає в тому, щоб «спробувати вирішити проблему швидкого збільшення темпу гри в середині і кінці гри».

За словами розробників, в оновленні також будуть розглянуті ” деякі з найбільш обговорюваних проблем, пов’язаних, зокрема, з балансом культур», додавши, що наступного тижня вони поділяться більш детальною інформацією про патч.

Розробники повідомили, що вони уважно стежать за обговореннями і відгуками спільноти, і що вони приділяють пріоритет поліпшенню стабільності багатокористувацької гри, випуску версії humankind для mac і деяким залишилися збоїв і проблем з зависанням ходу.