10.07.2018 в 6:43 |

12 1


В останні кілька років попит на гейм-дизайнерів відео ігор різко зріс. Існують навіть спеціальні дизайн-школи, які оснащені спеціальним програмним забезпеченням та навчальними відео іграми, які допомагають студентам набути необхідні навички для роботи.

Розробники відео-ігор мають вельми привабливу зарплату, проте індустрія відеоігор розвивається швидкими темпами. І щоб отримати заповітну вакансію і працювати гейм-дизайнером, необхідно отримати належну освіту.

Серед людей існує поширена помилка, що для того щоб стати гейм-дизайнером і зробити в цій сфері кар’єру, досить розбиратися в області комп’ютерних наук, необхідних для проектування відеоігор. Однак дана професія передбачає більш важливі аспекти трудової діяльності, ніж вивчення мов програмування. Гейм-дизайнер неодмінно повинен володіти творчим складом розуму, креативним мисленням, конструктивним сприйняттям і багатою уявою.

Творчий підхід

Щоб зробити кар’єру в сфері ігрового дизайну, дуже важливо мати творчу натуру. Це якість не тільки розширює сферу проектування, але і дозволяє вносити і розробляти нові ідеї, які сприяють залученню більшої кількості клієнтів. Повторення старих, нехай навіть вельми успішних ідей не сприяє розвитку і вдосконаленню, тому що і перевірені теорії вимагають постійного оновлення.

Інтерес до відео ігор

Це, мабуть, одне з найважливіших якостей майбутнього гейм-дизайнера. Непідробний інтерес у своїй галузі сприяє більш швидкому розвитку. Проектування гри, як і всі інші творчі області діяльності, вимагає великої наполегливості і цілеспрямованості. Дизайнер не зможе повністю віддатися творчій роботі, якщо він не буде вкладати в неї своє серце і душу. Тільки в цьому випадку гейм-дизайнер зможе розробити такі ігри, які будуть цікаві широкому колу геймерів. Точно також він повинен розбиратися у всіх типах ігор, щоб знаходити нові ідеї та напрямки. Це допоможе дизайнеру в роботі по поліпшенню своїх власних ігор.

Хороші навички у вирішенні проблем

Крім творчих здібностей і технічних навичок на наступний гейм-дизайнер повинен розбиратися в складнощах комп’ютерних алгоритмів. Ігри створюються на різних мовах програмування, крім анімації людина має добре мислити логічно. Щоб створити одну і ту ж гру, кожен дизайнер використовує різні функції. Людина з хорошою логікою здатний створювати складні конструктивні рішення допомогою більш простих і більш коротких функцій.

Розуміння ринку

Хороший гейм-дизайнер може створювати успішні і прибуткові ігри, тільки якщо він добре орієнтується на ринку ігрової індустрії. Тільки хороше знання ринку дозволяє створювати ігри, у відповідності з його вимогами. Для більш повного розуміння ринку та уникнення повторних помилок, також дуже важливо підтримувати зв’язок з громадськістю після виходу гри в роздрібний продаж.

Підсумок: Вакансія гейм-дизайнера передбачає хорошу зарплату, однак і кількість соціальних та управлінських аспектів, покладених на його плечі, так само велика. Робота пов’язана з постійною генерацією нових творчих ідей та дотриманнями термінів. Успіх або невдача нової гри також лягає на плечі розробника. Творчість, спілкування і освіченість – ось ті три кити, на яких тримається успіх відео і гейм-дизайнера. Доскональне дослідження ринку і бажання користувачів повинні стояти на чолі створення вигідних і популярних ігор.