Тайлер маквікер-інсайдер і датамайнер-опублікував відеоролик, де поділився своїми думками щодо розробки і перенесення некстген-версій cyberpunk 2077 і the witcher 3 на 2022 рік.

У відео маквікер, посилаючись на свої джерела, каже, що в cyberpunk 2077 як і раніше багато недоробок і помилок, і cd projekt red не хочуть випустити в реліз сирий продукт вдруге.

я розмовляв з багатьма людьми, і вони мені фактично сказали, що це [перенесення] тільки тому, що вони [розробники] сказали керівництву: «якщо ми випустимо [некстген-версію] в 2021 році, то вона не буде готова, а ми абсолютно не можемо дозволити собі ще один забагованний реліз».

Інсайдер підкреслив, що вважає перенесення версії для нових консолей на наступний рік хорошим знаком: cd projekt ” вчиться на помилках» і стала прислухатися до підлеглих, чого раніше не вистачало.

Що стало причиною перенесення the witcher 3 – тайлер не знає: він намагався зв’язатися з розробниками з saber interactive (саме вони відповідальні за некстген-версію проекту), але відповіді так і не надійшло.