Авторитетний інсайдер onleaks показав готується до презентації смартфон realme gt neo 2 в новій гоночної забарвленням «чорна м’ята». На представленому рендері можна в деталях оцінити дизайн пристрою з кожного боку.

Зовні realme gt neo 2 має ряд відмінностей від вийшов півроку тому gt neo. Так, у нього змінився дизайн основної камери і пропав 3,5-мм роз’єм для навушників. Спереду у нього буде великий плоский екран з тонкими рамками і камерою в кутку. У цьому варіанті смартфон виконаний в яскраво-зеленому кольорі з двома чорними смугами ззаду, що можна вважати відсиланням до гоночних автомобілів. З цікавого можна відзначити наявність двох незалежних спалахів ззаду. Кнопка включення знаходиться на правій грані, а роздільні кнопки управління гучністю — на лівій.

За чутками, смартфон отримає 6,62-дюймовий amoled-екран з частотою оновлення 120 гц, процесор qualcomm snapdragon 870, до 12 гб оперативної пам’яті, накопичувач до 512 гб, основну камеру на 64 мп і акумулятор на 5000 маг з підтримкою 65-ватної швидкої зарядки.

Презентація realme gt neo 2 відбудеться вже наступного тижня, 22 вересня. Ціна новинки поки не повідомляється, але оригінальний realme gt neo коштував на старті від $274.