Компанія sony продовжує активно освоювати новий для себе ринок pc.напередодні вона оновила свій статус видавця на платформі steam.тепер замість playstation mobile видавцем готується квиходу на пк 14 січня 2022 року god of war та інших раніше випущених ексклюзивів playstation ( horizon zero dawn і days gone ) буде значитися playstation pc . Зміна назви ще не відбулася офіційно, але це підтверджуютьсведення steam database.

Зазначена назва була зареєстрована в квітні цього року, про що повідомив в твіттері користувач під нікомlashman.перейменування на playstation pc було виявлено через steamdatabase. В магазині steam бренд відобразився поки тільки настраницах ігор helldivers, everybody’s gone to the raptureи days gone.

трейлер-анонс виходу god of war (2018) на pc. Нативное4к-дозвіл і 60 кадрів в секунду-це, звичайно, здорово. Але скільки насправді гравців на пк зможуть запустити шедевр отѕопу в такій якості? також актуальним є питання якості обслуговування порту.

Що це означає? це свідчить про те, що sony має серйозні проблеми щодо подальшого перенесення своїх ігор на пк. Раніше компаніяпріобрелаnixxes-студію, що займається портірованіемкрупних ігор на пк. Ці фахівці до цього щільно співпрацювали сeidos interactive і square enix, а з останнього в іхпортфоліо значаться комп’ютерні версії marvel’s avengers , shadow of the tomb raider і deus ex: mankinddivided .

Хоча над портуванням god of war працює окремий розробник, jetpack interactive, nixxes в даний моментмогут займатися перенесенням інших ексклюзивів playstation.наступними претендентами на переїзд до гейба ньюеллу і тіму суінімногіе вважають the last of us і bloodborne .

у серпні минулого року на pc вийшла horizon zero dawn completeedition. Ми зробили огляд цієї версії гри, з яким ви можетеознайомитися вище. Однак технічний стан проекту на старті,а також погано адаптоване під клавіатуру з мишею управління,залишили після себе сумбурні враження.

Як вважаєте, які проекти наступними потраплять на pc? можливо, ви готові поділитися з нами думкою з приводу нової стратегіїѕопу. Як далеко піде компанія в освоєнні ринку pc і як скоро на вказану платформу будуть перенесені horizon: forbidden west і god of war: ragnarok ?