Геймплейний ролик ride 4 став вірусним завдяки своїй фотореалістичній графіці.

Ride 4-це мото симулятор від milestone, випущена на ps5 на початку цього року. Незважаючи на те, що вона вийшла вже майже вісім місяців тому, ігрове відео з ютуб-каналу joy of gaming набрало більше мільйона переглядів за пару днів завдяки тому, наскільки фотореалістично воно виглядає.

Відео показує гонку на мотоциклах під дощем від першої особи, а поєднання високої частоти кадрів, похитування головою, трясіння камери і похмурої погоди робить її максимально наближеною до реальності, наскільки це можливо в гоночній грі.

Неважко зрозуміти, чому кліп так швидко став вірусним, адже його дійсно можна прийняти за кадри gopro при правильному дозволі. Один коментар під відео говорить: “подивіться це в 144p, буквально виглядає як в реальному житті”, в той час як інші відзначають, що це одна з найкрасивіших ігор, які вони коли-небудь бачили.

За словами push square, важливо відзначити, що є кілька речей, які роблять відзнятий матеріал більш реалістичним. По-перше, погані погодні умови, здається, роблять гру більш фотореалістичною, ніж деякі інші погодні умови.

Кадри також надходять з реплей режиму гри, в якому додані всі рухи голови і тремтіння камери. Ці два елементи об’єднуються, щоб зробити кадри неймовірно реалістичними, хоча гра все ще виглядає досить вражаючою сама по собі, зрозуміло, що певний набір умов-це те, що виділяє гру.

Цей кліп став вірусним і змусив деяких геймерів озирнутися на інші фотореалістичні гонки, такі як driveclub на ps4. Один користувач twitter поділився своїм власним кліпом з driveclub під дощем, вказавши, що тепер це гра восьмирічної давності, яка ніколи не оновлювалася для ps4 pro, як і раніше виглядає так само добре, як деякі ігри для ps5.