Враховуючи спроби керівника роскосмосу налагодити діалог з главою spacex илоном маском (elon musk), що виник на цьому тижні слух про наміри tesla побудувати своє підприємство по збірці електромобілів в місті корольов московської області красивий обігравав дану смислове взаємозв’язок, але ресурс electrek послався на коментар самого генерального директора tesla в twitter, який свідчив, що компанія ще не визначилася з місцем будівництва свого четвертого підприємства.

Джерело зображення: bbc

Нагадаємо, найстаріше виробництво електромобілів tesla діє в каліфорнії, але воно було організовано методом переоснащення вже існуючого підприємства general motors. Другим підприємством компанії по збірці електромобілів стала китайська майданчик в шанхаї, яка зараз постачає європу електромобілями model y і model e. В околицях берліна збірка кросоверів model y теж повинна стартувати в цьому році, а ось підприємство в техасі, де буде налагоджена збірка не тільки кросоверів model y, але і пікапів cybertruck і вантажівок semi, а також людиноподібних роботів tesla bot, почне свою роботу вже в наступному році.

Маск раніше висловлювався з приводу доцільності виходу tesla на російський ринок, де електромобілі марки поки реалізуються по неофіційних каналах, але організовувати локальне виробництво при досить скромних обсягах реалізації навряд чи розумно.