Ще в липні 2021 року я поділився новими скріншотами з майбутнього фанатського ремейку tomb raider: the angel of darkness на unreal engine 4. А вчора freakraider і конрад маєвські поділилися новим відео.

Це відео демонструє деякі ігрові механіки, а також деякі з нових рухів і анімацій лари. З того, що ми бачимо, команда прагне виправити і поліпшити все, що геймери ненавиділи в angel of darkness. Таким чином, лара буде більш гнучкою, і гра, сподіваюся, буде має менше помилок, ніж її оригінальна версія.

Чесно кажучи, мені дуже подобається те, що я тут бачу. Тим не менш, я дійсно не знаю, чи зможе дует завершити його. Зрештою, це буде величезний – і вимогливий-проект. Я припускаю, що ми можемо отримати ігрову демо-версію коли-небудь в майбутньому.

Freakraider і конрад маевскі планують випустити версію в майбутньому, що включає численні рівні з оригінальної гри. Або, принаймні, це їх довгостроковий план. І оскільки це виглядає багатообіцяючим, ми насправді не знаємо, чи square enix надішле їм лист c&d.

На їхню честь, дует витратив більшу частину свого часу на створення ігрової механіки та нової анімації. Це те, що турбувало багатьох інді-творців, які хотіли відтворити старі ігри на нових движках.

Таким чином, припускаючи, що дует отримає лист c&d, вони можуть просто замінити текстури і випустити свою демонстрацію. Знову ж таки, це має вирішальне значення для такого проекту / фан-ремейка.