Ubisoft випустив ще одне відео, щоб надати більше інформації про майбутній кооперативний шутер rainbow six extraction. Це більш детальний огляд, який пояснює карти, місії та налаштування складності гри.

У грі 12 карт, кожна з яких розділена на три зони. І на цих картах гравці будуть виконувати завдання 13 рандомізованих типів місій, вибираючи з 18 оперативників, які в цілому використовують більше 24 пристроїв для виконання завдань. Ці місії необхідно виконувати, борючись з 10 різними типами ворогів.

Rainbow six extraction перенесе гравців в нью-йорк, сан-франциско, нью-мексико, аляску та інші місця. У кожному регіоні є по три карти, і на кожній з цих карт є по три підзони. Місії приведуть вас до карти і поставлять перед вами завдання виконати одне завдання для кожної підзони. Після завершення кожної підзони надається можливість піти і зберегти весь зароблений досвід.

А для тих, хто хоче підвищувати рівень ще швидше, підвищення складності зробить саме це. Але, звичайно, це пов’язано з набагато більшою кількістю проблем, включаючи більш агресивних ворогів і більш складну місцевість для проходження.

Ви можете самі подивитися відео, щоб краще ознайомитися зі згаданою вище інформацією, оскільки вона пояснюється разом з ігровим процесом для деякого додаткового візуального контексту.

Rainbow six extraction вийде 20 січня 2022 року для пк, xbox one, xbox series x | s, ps4, ps5 і stadia 20 січня 2022 року.