Компанія the pokemon company і студія ilca опублікували нові подробиці, скріншоти і трейлер ігор pokemon brilliant diamond ірокемоп shining pearl.

Ігри pokémon brilliant diamond і pokémon shining pearl-це ігри, в точності відтворюють ігри pokémon diamond і pokémonpearl. Вони повертають тренерів в регіон сінно. Там ігроківстретятся з професором роуеном, битимуться з командою галактика ісследуют велике підземелля (grand underground). А тих, ктовпервие відправляється в подорож по сінно, чекає безліч новихвстреч і сюрпризів.

незамінний покетч

Покетч (pokétch) – це зручний пристрій з різними додатками,яке гравці отримають під час подорожі. Додатки на цьому приладі знадобляться в самих різних ситуаціях.наприклад, машина-лозошукач (dowsing machine) допоможе знайти приховані предмети. У нових іграх покетч також дозволить тренерам на допомогу диких покемонів. Прихована атака поріз (cut)допоможе зрубати дерева, що заважають пройти, а з атакою скелелаз (rockclimb можна підніматися на круті схили.

веселися з покемонами на площі дружби

Площа дружби (amity square) в хартхоум сіті — це місце длявіддиху, де тренери можуть провести час зі своїми покемонами.гравці можуть прогулюватися одночасно з шістьма зі своїх покемонівпрі умови, що ці покемони входять в список дозволених в парку.на площі дружби тренери можуть змінювати кут огляду, а такжепріближать об’єкти, щоб робити фото і відео з покемонами напам’ять. Щоб зробити знімок, потрібно натиснути на кнопку capture buttonна nintendo switch, а для відео потрібно її натиснути і утримувати.

приготуй поффіни!

Поффіни-це їжа, яка посилює умови покемона, такі якклас або мілота. Посилення станів дозволить гравцям отримати найвищий бал під час оцінки зовнішнього вигляду в шоусуперконкурс. В оригінальних іграх pokémon diamond і pokémon pearlпоффіни можна було приготувати тільки в poffin house, проте в деяких іграх це можна також зробити на площі дружби.

Ігри pokemon brilliant diamond і pokemon shining pearl вийдуть 19 листопада 2021 року на nintendo switch. На даний момент обидві ігри доступні для попереднього замовлення за ціною 5 399 рублів.