Материнська плата msi mag z690 tomahawk wifi ddr4 є золотою серединою для сучасного геймера, націленого на максимальну продуктивність нових процесорів intel alder lake і бажаючі залишитися на популярному стандарті типу пам’яті ddr4.

Новинка оснащена передовою цифровою підсистемою живлення з посиленими радіаторами охолодження і розрахована на установку до чотирьох накопичувачів формату m. 2. До найважливіших інших особливостей msi mag z690 tomahawk wifi ddr4 відносяться підтримка актуального бездротового інтерфейсу wi-fi 6e і lightning usb 3.2 gen2x2 20g, розширені оверклокерські можливості центрального процесора intel дванадцятого покоління і оперативної пам’яті до ddr4-5200+ мгц. Наявність інтерфейсу pci express 5.0 з підтримкою майбутніх пристроїв повинні відкинути всі сумніви.

Серцем материнської плати виступає новий процесорний сокет lga1700, що вимагає окремого кріплення і сумісності. Благо компанія msi заздалегідь підготувалася до анонсу материнських плат на чіпсеті z690 і пропонує рідинну систему охолодження msi mag coreliquid c240 з відмінною ефективністю і необхідними елементами кріплення.

Досконалий оригінальний дизайн і підсвічування argb виділяють новинку з маси інших сжо, а вбудована помпа в радіатор збільшує ресурс ротора, що робить msi mag coreliquid c240 відмінним компаньйоном до материнської плати msi mag z690 tomahawk wifi ddr4 для неперевершеного геймінгу, загальної стилістики і високої продуктивності.

Ціна msi mag z690 tomahawk wifi ddr4-24 999 руб. Ціна msi mag coreliquid c240-10 099 руб.