Всього через кілька місяців після неймовірного успіху” гри в кальмара “(squid game), яку netflix оголосив своїм найпопулярнішим серіалом за всю історію, у стрімінгового сервісу з’явилося нове корейське шоу жахів під назвою” поклик пекла ” (hellbound). Новий серіал вийде 19 листопада і включатиме 6 епізодів.

Дія hellbound відбувається у світі, де кожен знає свій час смерті. Гірше того, коли настає фатальний момент, з’являються гігантські монстри, що тягнуть вашу душу в пекло. У вересні netflix випустив чудовий трейлер, який демонструє, як ці монстри на когось полюють, але більша частина серії буде присвячена загадковій церкві, яка вважає, що ці істоти божественні; різні персонажі будуть досліджувати церкву та її культового лідера. Історія заснована на вебтуні режисера ен сан хо, який на даний момент офіційно доступний тільки на корейській мові.

Санг хо, режисер ” поїзда в пусан “і його продовження, повертається до сюжету, щоб зняти всі шість епізодів”поклику пекла”. У серіалі будуть зніматися ю а ін (“палаючий”), пак чон мін (“визволи нас від лукавого”), кім хен чжу і вон джин а (“секретний агент”). “поклик пекла” також стала першою корейською дорамою, зіграною на міжнародному кінофестивалі в торонто, прем’єра якого відбулася на початку цього року.