Однокласники запустили новий сервіс» спогади”, з його допомогою користувачі однокласників зможуть створювати і отримувати від соцмережі персональні ролики зі слайд-шоу з раніше опублікованих фотографій.

За допомогою технології розпізнавання осіб алгоритми однокласників автоматично виберуть пам’ятні знімки, на яких була відзначені родичі або друзі, откадрируют їх і створять міні-фільм. При бажанні користувачі зможуть поміняти назву відео, порядок фотографій або прибрати невдалі кадри. Готовим слайд-шоу можна буде поділитися з друзями в стрічці новин.

Найближчим часом сервіс «спогади» стане доступний всім користувачам на вітрині міні-додатків в однокласниках, щоб бажаючі змогли протестувати його, створивши міні-фільм до дня матері, який відзначається 28 листопада.

Надалі сервіс буде працювати на всіх платформах: в десктопній і мобільній версіях соцмережі, в додатках однокласників на ios і android.

Нагадаємо, з 2018 року в одноклассниках діє сервіс «фотомоменти», за допомогою якого користувачі в один клік можуть ділитися добірками фотографій зі смартфона. Для цього знімки автоматично групуються за часом зйомки і місцем розташування.