24.10.2018 у 16:26 |

30 1


Обов’язковою умовою безпеки роботи на комп’ютері, що має вихід в мережу Інтернет, є наявність установленої антивірусної програми. Щоб захистити свій ПК від шкідливих програм, вірусів і фішингових атак, досить використовувати яку-небудь захист. Антивірус Avast, створений розробниками для домашнього використання, за своїми характеристиками не поступається аналогічним утиліт для комерційного використання.

Витративши пару хвилин, щоб встановити Аваст на свій комп’ютер, ви отримуєте захист від шпигунів, вірусів, перехоплювачів. Антивірус включає в себе сканер електронної пошти, так що ви можете не переживати, що джерелом зараження комп’ютера може стати вхідна пошта. Також Аваст виключить можливість зараження вихідних листів, а сканер Р2Р-з’єднань виявить наявність чатів.

Ви можете використовувати безкоштовну версію антивіруса незалежно від того, яка операційна система встановлена на вашому комп’ютері — Windows XP, Vista або Windows 7, так як софт має глибоку сумісність з кожною з цих операційних систем, а робота антивірусної програми буде відбуватися максимально коректно. Крім того, антивірус буде регулярно проводити перевірку системи на предмет виявлення підозрілих процесів. Інфіковані і підозрілі файли, виявлені в процесі перевірки, Аваст зберігає окремо і забезпечує їх надійну ізоляцію від операційної системи.

Додатковим чинником забезпечення безпеки системи є неможливість запуску файлів із карантину. Щоб скачати Avast і користуватися ним, не потрібно знання англійської мови, т. к. антивірус має російськомовний інтерфейс, інтуїтивно зрозумілий навіть для недосвідчених користувачів. Швидкий доступ до налаштувань дає можливість конфігурувати індивідуальну систему захисту. Щоб спростити відстеження роботи різних компонентів, кожен з них має власний екран відображення. Одним словом, якщо ви хочете отримати надійну і зручну у використанні антивірусну програму, то вам потрібен саме безкоштовний антивірус Avast!