Інтернет є вже невід’ємною частиною сучасно людини. Для деяких він вже став джерелом заробітку, тоді як інші дозволяють відпочити після робочого дня. Звичайно, інтернет не можна уявити без wi-fi.

Бездротовий зв’язок вже давно наблизився по швидкості до дротової, і все завдяки обладнанню. Якщо ви доглядаєте собі просунутий роутер за адекватну ціну, то варто придивитися до huawei wifi ax2 з підтримкою wi-fi 6.

Роутер, який на момент початку продажів коштує трохи більше 3000 рублів, пропонує все, що потрібно середньостатистичному користувачеві. Максимальна швидкість передачі даних – 1500 мегабіт в секунду, тому ніяких проблем з цим у вас не буде. Цікавіше інше.

Wi-fi 6 підтримує нове підключення пристроїв до роутера, завдяки якому вирішується проблема конкуренції. У той час як раніше доводилося вибудовуватися в чергу, очікування звільнення каналу, тепер відразу кілька клієнтів можуть обмінитися даними паралельно. Це збільшує загальну пропускну здатність мережі.

Якщо ж вам потрібно покрити wi-fi велику площу, наприклад, в заміському будинку, то на допомогу прийде harmonyos mesh+. Спеціальний режим дозволяє масштабувати мережу, об’єднуючи роутера, перемикання між якими займає всього 50 мс! за словами huawei, для покриття 160 квадратних метрів, вистачить двох пристроїв.

Що стосується особистого досвіду, в квартирі 50 метрів, встановивши, роутер посередині, був впевнений сигнал скрізь. До слова, huawei wifi ax2 можна прикріпити до стіни, що може бути важливо для деяких.

З інших особливостей варто відзначити технологію true dual-band, яка дозволяє плавно змінювати діапазон мережі – 5 ггц або 2,4 ггц.

Керувати huawei wifi ax2 можна за допомогою програми huawei ai life. У ньому є можливість подивитися, в яких ділянках квартири або будинку сигнал слабкий, дозволяючи оптимально розташувати роутер. У ньому ж є батьківський контроль для налаштування часу, коли діти можуть користуватися інтернетом, і блокування певних сайтів.

Що стосується захисту, є підтримка “брут форсом”. А щоб ваші гості не бачили, що відбувається в домашній мережі, можна створити гостьовий wi-fi з доступом в інтернет.