Компанія oneplus продовжує об’єднуватися з системою виробника oppo. У заяві глави oneplus йдеться, що на майбутніх апаратах буде працювати створена в результаті об’єднання oxygenos і coloros система. Першим пристроєм на ній може стати флагман 2022 року.

Три місяці тому було оголошено, що oneplus інтегрується з oppo. Цікаво, що засновники oneplus працювали в oppo і покинули компанію в 2013 році. Найближчим часом код двох систем об’єднають, але обслуговування окремих операційних систем буде продовжуватися.

Засновник розповів про етап oneplus 2.0 і що чекає суббренд в майбутньому. Об’єднання операційних систем повинно зробити їх оновлення більш регулярними. Об’єднавши код, розробники вирішили об’єднати і призначений для користувача інтерфейс, щоб в результаті створити єдину систему. Вона повинна бути швидкою, як oxygenos, надійною і багатофункціональною, як coloros. Крім флагмана, оновляться до цієї операційної системи інші смартфони разом з оновленням android 2022 року.

Апарати oneplus nord будуть продаватися в меншому числі регіонів, на відміну від преміальних моделей. Цінових категорії як і раніше буде кілька і ціни обіцяні ще нижче.

Продовжать розвивати камери завдяки партнерству з hasselblad. Ставка робиться на зручність роботи, передачу кольору і розвиток нових технологій.