На цьому тижні проводилася конференція розробників компанії huawei. Генеральний директор китайського виробника поділився подробицями щодо успіхів на ринку споживчої електроніки. За його словами, на операційній системі harmonyos працюють вже 150 млн пристроїв, що робить її найбільш динамічно зростаючою в історії.

Відбувся реліз версії harmonyos 3 developer preview. Тут ставка робиться на поліпшення системної архітектури, супертермінали і роботу на різних пристроях всередині однієї екосистеми.

На конференції huawei представила нові інструменти гнучкого автоматичного розгортання, які розробники можуть застосовувати на різних пристроях. Фреймворк ark ui 3.0 зменшує кількість коду при розробці додатків. Deveco studio 3.0 збільшує ефективність створення додатків, а новий комплект засобів розробки відкриває доступ до більш ніж 6000 можливостей ts/js api.

Раніше цього року був представлений hms core 6. Тепер він стане доступним для розробників під різні операційні системи. Таким чином, цей движок стане в нагоді для тих користувачів, яким потрібні відсутні в магазині appgallery додатки.