Компанія oppo офіційно оголосила про випуск на ринок своїх розумних годин oppo watch 2 ecg, які вже доступні для попередніх замовлень у себе на батьківщині, в китаї.

Ціна годинників, які були представлені в середині вересня, на період попередніх замовлень складе 360 доларів сша, а з 1 листопада, коли новинка з’явиться у вільному продажу вона буде підвищена до $390.

За ці гроші покупець отримає пристрій, виконаний в корпусі з нержавіючої сталі і оснащений великим дисплеєм з amoled панеллю, що має розмір 1.92 дюйма по діагоналі.

Годинник отримав два чіпа: qualcomm snapdragon wear 4100 і apollo4 і великий набір датчиків і сенсорів, що дозволяють не тільки стежити за фізичною активністю користувача і його серцевим ритмом, але і знімати електрокардіограму, а також безперервно відстежувати рівень кисню в крові.

Годинник має у себе на борту вбудовану sim карту, що дозволяє їм повноцінно працювати без підключення до смартфону, а їх час автономної роботи становить від 4 до 16 днів в залежності від режиму використання.

Джерело

схожі матеріали: