Виробник msi анонсував випуск нового продукту для геймерів-це ігровий монітор optix meg381cqr plus, створений за абсолютно новою концепцією hmi-інтерфейсу.

Новинка володіє не тільки унікальним дизайном, але і першокласними характеристиками.

Дисплей на моніторі має вигнуту форму, коефіцієнт кривизни якої становить 1000r-це найбільш зручний і комфортний вигин для людського ока, що допомагає очам рівномірно розподіляти навантаження і не втомлюватися під час робочого або ігрового процесів.

Також форма дисплея сприяє більш повному зануренню в ігровий процес, як би «занурюючись» в те, що відбувається на екрані.

Новинка підтримує роздільну здатність до 3840 x 1600, завдяки чому видно кожну деталь в грі.

Співвідношення 21: 9 також дозволяє геймерам більш чітко вивчати великі ігрові сцени. Частота оновлення новинки становить 175 гц, час відгуку – 1 мс.

світлодіодне rgb-підсвічування внизу монітора виконує не тільки естетичну, але і практичну роль. Вона синхронізується з діями геймера в грі і реагує на них за допомогою світлових ефектів. Це допомагає краще контролювати процес.

Optix meg381cqr plus оснащений технологією hdr, яка сприяє чіткій деталізації зображення і відображенню більш широкого діапазону кольорів.

У комплект входить підставка для надівається на монітор камери, яку можна переміщати по верхній частині.

Також є еластичний шнур для миші, який кріпиться до нижньої частини новинки, щоб зменшити тертя об стіл.

Точна дата виходу і вартість монітора поки не оголошена, за новинами можна стежити на сайті виробника.