Видавець aniplex і студія cyberconnect2 опублікували нові відео іскриншоти demon slayer: kimetsu no yaiba – the hinokamichronicles.

Також компанії підтвердили, що після релізу гри будуть випущенишесть іграбельних персонажів у вигляді трьох безкоштовних оновлень (подва персонажа на оновлення). Так, в першому оновленні будутдобавлени акадза і руї.

Стати клинком, що розсікає демонів!

У режимі одиночної гри пройдіть шлях тандзіро камадо, чия сім’я була вбита, а сестра перетворилася на демона. Пориньте в сюжет аніме ” винищувач демонів: поїзд „нескінченний“». Допоможіть тандзіроунічтожіть демонічну загрозу і знову перетворити свою сеструнедзуко в людину!

Грайте в режимі «виклик», в якому до 2 гравців можуть битися вбитвах 2 на 2 в автономному режимі і по мережі, використовуючи любоесочетаніе персонажів, включаючи тандзіро камадо і недзуко камадо!простота управління дозволить вам з легкістю зануритися захватывающий ігровий процес і стати найсильнішим з винищувачів!

Demon slayer: kimetsu no yaiba – the hinokami chronicles вийде 15 жовтня 2021 року на playstation 5, xbox series, playstation 4,xbox one і pc (steam).