До релізу нової консолі від valve залишається ще кілька місяців, але самі допитливі геймери вже можуть відчути себе власником пристрою, нехай лише частково і неофіційно. Операційна система steam deck під назвою steam os 3 виявилася в мережі, а також на портативних комп’ютерах любителів тестувати все в числі перших.

Інформацію про це опублікував творець аналітичного сервісу steamdb павло дюндік в twitter. Оскільки інтерфейс steam os 3 вже був представлений офіційно, він виклав кілька скріншотів ранньої версії операційної системи. Останні, правда, були зроблені на базі windows без використання самої консолі. Як зазначив розробник, клієнт цифрового магазину valve нічим не відрізняється від версії для linux.

Операційна система steam deck опинилася в мережі незабаром після розсилки девкітів консолі розробникам. Нагадаємо, що valve обіцяла відправити перші партії релізної версії пристроїв в грудні 2021 року-вони будуть дещо відрізнятися від моделей для ігрових студій. Ціни на новинку різняться від $399 до $649 залежно від обраного обсягу пам’яті.