Компанія owc анонсувала зовнішній накопичувач mercury elite pro mini нового покоління, розрахований на роботу з персональними комп’ютерами і мобільними пристроями. Виріб вже доступний для замовлення в різних конфігураціях.

Джерело зображень: owc

Накопичувач укладений в корпус з алюмінію авіаційного класу. Габарити складають 124 × 78 × 24 мм використовується безвентиляторна конструкція; при цьому передбачена перфорація для поліпшення відведення тепла.

Рішення може бути обладнане жорстким диском місткістю 1 тбайт зі швидкістю обертання шпинделя 5400 або 7200 оборотів в хвилину. Крім того, може бути встановлений диск на 2 тбайт зі швидкістю обертання шпинделя 5400 оборотів в хвилину.

Передбачені варіанти на основі твердотільних модулів ємністю 480 гбайт, 1, 2 і 4 тбайт. Нарешті, можна замовити порожній корпус для монтажу власного пристрою зберігання даних типорозміру 2,5″.

Йдеться про сумісність з комп’ютерами під управлінням операційних систем windows, macos, linux і chrome os, а також з гаджетами на базі платформ android і ipados. Для підключення служить порт usb 3.2 gen 2 type-c з пропускною здатністю до 10 гбіт / с.