У наступному році студія grinding gear games планує випустити для action / rpg path of exile доповнення 3.17, яке повинно повністю переробити атлас світів. Однак деякі поліпшення готуються вже разом з доповненням навала.

В оновленні 3.16 розробники зменшать кількість регіонів до чотирьох, а каменів зберігачів до шістнадцяти. З гри пропадуть такі регіони, як межа тірна, лекс проксима, лекс ейоріс і новий вастір. Також будуть видалені пов’язані з ними камені зберігачів. Ідея полягає в тому, щоб скоротити час приготування в атласі.

Що стосується стандартної ліги, то разом з виходом патча 3.16 з гри приберуть камені зберігачів, які отримані за завданням з цих регіонів. Також зникнуть будь-які застосовані до них секстанти. Наявні унікальні або чарівні камені зберігачів цих регіонів будуть перетворені в інші регіони:

  • межа тірна –>село хейварк
  • лекс проксима –>піраміди гленнаха
  • лекс ейоріс –>спокій валдо
  • новий вастір –>ліра артейн

Всі камені хранителів, що використовуються в регіонах новий вастір, піраміди гленнаха, спокій валдо і ліра артейн, перемістять в секцію схованки з позначкою “тільки забрати”.

Крім того, будуть скинуті прогрес спостережень мейвен, бажані карти, впливу завойовників і пасивні вміння атласу в кожному регіоні. Старі карти, яких більше немає в атласі, все ще можна буде пройти, проте це ніяк на нього не вплине.