Минулого тижня в численних повідомленнях з’явилися новини про те, що konami співпрацює з розробниками для випуску ігор по найбільшим брендам видавництва. Повідомлялося, що в розробці знаходяться нові ігри по франшизам silent hill і castlevania, але найзначнішим відкриттям стало існування ремейка metal gear solid 3: snake eater, який, як передбачається, буде зроблений розробником virtuos games. Нещодавно виявлене оголошення про вакансії може послужити ще одним доказом розробки ремейка metal gear solid 3.

Користувач twitter файзан шайх в неділю поділився профілем linkedin провідного інженера-програміста компанії virtuos чжіяна лі, в якому міститься важлива інформація. Останній досвід роботи лі, за його словами, пов’язаний з “неоголошеним ремейком пригодницької ааа-гри”, в якому він очолював команду з 12 розробників, які працювали над ігровим движком проекту. Хоча назва гри не згадується, metal gear solid 3 точно підходить під опис ремейка пригодницького екшену aaa.

Також в профілі лі примітно те, що його робота над цією неанонсованою ааа-грою почалася в жовтні 2018 року. Це дещо суперечить попереднім повідомленням, в яких стверджувалося, що ремейк metal gear solid 3 знаходиться на ранній стадії розробки. Цілком можливо, що гра вже три роки розробляється і все ще вважається “ранньою”, але це може означати, що це інший проект або що розробка metal gear solid 3 пов’язана з чимось більшим, ніж здається на перший погляд.